نحوه ساخت پی پال و نقد کردن درآمد ارزی

پی پال که آن را با نام PayPal می‌شناسیم یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در زمینه خدمات مالی مجازی است که امکان نقل و انتقال پول را از طریق اینترنت فراهم کرده است. با ساخت حساب پی پال به راحتی قادر هستید از سایت‌های خارجی خرید ارزی داشته باشید. یا اینکه اگر کسب و کار شما به شکلی است که خدماتی را در سطح بین المللی ارائه می‌کنید، امکان نقد کردن درآمد ارزی را از طریق حساب پی پال خواهید داشت. به دلیل محدودیت‌هایی که در ایران وجود دارد و عدم اتصال به بانک‌های جهانی، متاسفانه امکان خرید دلاری و نقد کردن درآمد دلاری وجود ندارد. برای همین لازم است تا به روش‌هایی که وجود دارد با استفاده از اطلاعات اقامتی در سایر کشورها بتوان امکان نقل و انتقال ارز را داشت.

در این مقاله قصد داریم به معرفی اینکه پی پال چیست و چگونه کار می‌کند بپردازیم. در انتها نیز توضیحاتی در خصوص نحوه ساخت حساب پی پال و خرید با پی پال ارائه خواهد شد که می‌توانید با روند استفاده از paypal آشنا شده و درآمدهای دلاری و ارزی خود را نیز نقد کنید.

حساب پی پال (paypal) چیست؟

پی پال یک شرکت بین المللی در زمینه خدمات مالی و بانکی است که در سال ۱۹۹۸ با نام Confinity ایجاد شد که در ابتدای کار زمینه فعالیت این شرکت به صورت همکاری در تولید نرم افزارهای امنیتی بود. با کش و قوس‌های فراوانی که در طول ۴ سال از تغییر نام شرکت، تغییر همکاری و تغییر فعالیت در این شرکت رخ داد سر انجام بر اساس تصمیمی که ایلان ماسک گرفت، تمرکز روی کار شرکت برای انتقال پول صورت گرفت و در سال ۲۰۰۲ سهام عمومی برای خریداران در دسترس قرار گرفت که فعالیت اصلی شرکت از همین سال و با نام Paypal آغاز شده است.

بعد از گذشت چند ماه بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی، یعنی سایت eBay پی پال را به مبلغ ۱٫۵ بیلیون دلار خریداری کرد و با پیاده سازی روش پرداخت به مرور پی پال به عنوان اصلی‌ترین راه پرداخت پول در این سایت قرار گرفت. این در حالی بود که روش‌های پرداخت دیگر نظیر Google Checkout به صورت کامل حذف شد. بعد از چند سال پرداخت الکترونیک VeriSign توسط پی پال خریداری شد. در طول این سال تغییراتی که در پی پال صورت گرفت که منجر به رشد بیشتر پی پال در ارائه خدمات زیر شد:

 • همکاری با مستر کارت جهت اتصال اکانت به حساب نقدی و وریفای کردن پی پال
 • تمرکز روی فراهم کردن پرداخت آفلاین برای استفاده در فروشگاه‌ها
 • ورود به اپلیکیشن‌های موبایلی و فراهم کردن پرداخت صفحه شخصی
 • ارائه درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت‌ها
 • و…

پی پال هم اکنون قریب به ۱۸۰ میلیون کاربر فعال در شبکه خود دارد که در هر ساعت از شبانه روز ارقام بسیار بالایی تحت این شبکه پرداخت جهانی رد و بدل می‌شود.

پی پال چگونه کار می‌کند؟

حساب پی پال این امکان را به شما خواهد داد که با عضویت در این سایت یک اکانت برای خود ایجاد کنید. سپس با اتصال حساب بانکی یا کارت‌های اعتباری نقدی مانند ویزا کارت یا مستر کارت به اکانت پی پال امکان دریافت وجه و نقد کردن درآمد ارزی را داشته باشید. با اتصال اکانت پی پال به یک حساب نقدی وریفای حساب پی پال انجام گرفته و می‌توانید از خدمات paypal در زمینه واریز و دریافت وجه ارزی استفاده کنید.

با اتصال حساب پی پال به یک حساب نقدی امکان انتقال پول از حساب بانکی به حساب پی پال و بالعکس فراهم است. علاوه بر این می‌توانید به حساب پی پال سایر افراد نیز مبالغ ارزی را انتقال دهید. از آنجایی که پی پال بزرگ‌ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات مالی است، شما در یک شبکه گسترده برای استفاده از خدمات ارزی قرار دارید. در این صورت امکان انجام تراکنش به روش‌های بسیار مختلف و بدون محدودیت در سطح جهانی قابل انجام است.

روش کار پی پال به این صورت است که شما در آن نیازی به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود ندارید. برای خرید کافی است با استفاده از روش پی پال چند مرحله ساده را طی کرده و در نهایت تایید انتقال پول از طریق اکانت پی پل را انتخاب کنید. در این صورت موجودی از شارژ حساب پی پال شما کسر شده و امنیت این روش نیز به دلیل عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت و همچنین روش‌های تایید که به صورت هوشمند از جمله تایید لمسی است در بالاترین شکل ممکن خواهد بود.

درآمد پی پال از کارزد پایینی است که از نقل و انتقال پول انجام می‌گیرد. با این تعداد کاربری که پی پال در سرتاسر جهان دارد و به دلیل بالا بودن میزان تراکنش در هر لحظه، سودی که از این راه به دست می‌آید نیز از تصور ما خارج است. این تنها مدل درآمدی پی پال نیست و این شرکت از روش‌های دیگری برای درآمد زایی استفاده می‌کند که با سرمایه گذاری روی پروژه‌های بیشتر سعی در بزرگ‌تر کردن و گسترش دادن خدمات خود دارد که تا به امروز شاهد آنها بوده‌ایم.

پی پال چیست و چگونه کار می‌کند؟ نحوه ساخت حساب پی پال (paypal)

نحوه ساخت اکانت پی پال چگونه است؟

با رشدی که در این چند سال پی پال به خود گرفته است استفاده از آن برای برنامه نویسان و فریلنسرها بیشترین کاربرد را دارد. پی پال این امکان را به شما خواهد داد تا با ایجاد یک حساب کاربری و اتصال حساب نقدی خود پس از احراز هویت و وریفای اکانت پی پال قادر به نقل و انتقال پول باشید. در واقع پی پال در چنین حالتی به عنوان یک واسطه عمل می‌کند.

ساخت حساب پی پال برای کاربران ایرانی کار ساده‌ای نیست. به دلیل تحریم ایران از سوی این سایت امکان ثبت نام و استفاده از پی پال به روش عادی وجود ندارد. شما نیاز دارید که به روش‌هایی این راه را دور بزنید و پی پال هم نباید به هیچ وجه متوجه این مسئله شود که شما کاربر ایرانی هستید. این مسئله به قدری جدی است که اگر پی پال با استفاده از ip یا هر روش دیگری متوجه ایرانی بودن شما شود، حساب را تعلیق کرده و هر میزان موجودی که در پی پال داشته باشید مسدود خواهد شد.

بنابراین لازم است که برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، از خدمات سایتی که در این زمینه فعالیت دارد استفاده کنید. ما در اماندا هاست امکان ساخت حساب پی پال را از کشورهای دیگر با شرایط زیر برای شما فراهم خواهیم ساخت.

 • افتتاح حساب از کشور مبدا فیلیپین، ایتالیا و امارات
 • ارائه قبض از کشور مورد نظر برای وریفای کردن حساب
 • اختصاص credit card جهت وریفای حساب پی پال
 • ارائه سرور ریموت جهت ورود به حساب پی پال
 • پشتیبانی رایگان در هر ساعت از شبانه روز

با استفاده از خدمان پی پال اماندا هاست می‌توانید امکان ارسال و دریافت خرید ارزی را به سادگی داشته باشید. در زمینه شارژ اکانت پی پال نیز می‌توانید به هر مبلغ که نیاز دارید درخواست دهید تا حساب افتتاح شده در اکانت شما شارژ شود.

برای ساخت حساب پی پال تنها کافی است یک اسکن از پاسپورت خود یا یکی از اطرافیان مورد اعتماد خود را ارسال کنید تا حساب پی پال به نام وی صادر شود. سپس فرم درخواست افتتاح حساب پی پال را از ناحیه کاربری اماندا هاست پر کرده و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن حساب پی پال را برای شما افتتاح کرده و بر اساس شرایط ذکر شده در دسترس شما قرار دهند.

چگونه درآمد ارزی خود را نقد کنیم؟

حال که صاحب یک اکانت پی پال شده‌اید یا حتی اگر اکانت پی پال ندارید، می‌توانید درآمد ارزی خود را به یکی از دو روش‌های زیر از طرف ما نقد کنید. اگر در هر زمینه‌ای دارای کسب و کاری هستید که درامد شما به صورت دلاری است می‌توانید به روش‌های زیر درآمد خود را نقد کرده یا به اصطلاح آن را به تومان تغییر دهید. افرادی که در زمینه برنامه نویسی، عکاسی، فریلنسر یا هر مورد دیگری در حال فعالیت هستند می‌توانند از خدمات نقد کردن درآمد ارزش اماندا هاست استفاده کنند.

در هر حرفه و فعالیتی که باشید می‌توانید درآمد دلاری خود را از هر وب‌سایت یا هر شخص یا شرکتی که با وی همکاری دارید به حساب پی پال انتقال دهید تا ما آن را برای شما نقد کنیم. از جمله سایت‌های معروفی که امکان نقد کردن درآمد ارزی وجود دارد شامل موارد زیر هستند.

 1. Envato
 2. ThemeForest
 3. GraphicRiver
 4. CodeCanyon
 5. Freelancer.com
 6. ۹۹Design.com

روش اول: نقد کردن درآمد ارزی در صورت نداشتن حساب پی پال

در این روش اکانت پی پال ما در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید درآمد خود را در این اکانت دریافت کنید. در این صورت واریز کننده قادر است که هزینه درآمد دلاری شما را به اکانت حساب پی پال ما انتقال کند. پس از انتقال درآمد دلاری به این اکانت در کمتر از ۲۴ ساعت درآمد واریزی به ریالی تبدیل شده و به حساب بانکی که اعلام کنید واریز خواهد شد.

روش دوم: نقد کردن درامد ارزی در صورت داشتن حساب پی پال

در این روش چون خود شما دارای اکانت پی پال هستید می‌توانید ابتدا مبلغ مورد نظر را از طریق شبکه پرداخت پی پال به حساب ما منتقل کنید. پس از اینکه هزینه دلاری به اکانت ما منتقل شد، ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت هزینه ریالی معادل آن به حساب بانکی که اعلام می‌کنید منتقل خواهد شد.

به این مقاله چند ستاره می‌دهید؟
[Total: 1 Average: 5]

 •  
 •  

۱ نظر

قیمت نیسان استانزا (29 آوریل 2019)

پاسخ

بهترین مطلبی که میتونستم پیدا کنم

ارسال نظر