رفع لیمیت حساب پی پل

در مطالب قبلی در مورد وب سایت پی پل (Paypal) اطلاعاتی با شما به اشتراک گذاشته شد و بطور خلاصه گفته شد که پی پل وب سایتی برای تبادل مالی ارزی بین افراد در کشور های مختف جهان می‌باشد. اینک در این پست قصد داریم که به برخی محدودیت هایی که از جانب پی پل برای اکانت ها ایجاد می شود و خطرات حساب های پی پل برای ایرانیان  و اقدام برای رفع لیمیت حساب پی پل بپردازیم.

همانطور که می دانید پی پل یک وب سایت آمریکایی است که از سال‌های خیلی قبل کاربران که داخل ایران و نه ایرانی های خارج از ایران را مورد تحریم قرار داده است و در صورتی که شما با IP های ایران وارد اکانت خود شوید احتمال بسته شدن اکانت شما به صورت دائمی وجود دارد، البته در حال حاضر IP های ایران در بلک لیست وب سایت paypal.com می باشد و خب شما نمی توانید با IP ایران وارد سایت شوید. حال بیایید در مرحله اول به انواع محدودیت های سیستم Paypal بپردازیم.

اکانت تایید نشده یا Unverified پی پل و محدودیت آغازین : 

زمانی که شما برای اولین بار حساب پی پل ایجاد می‌کنید آن حساب به صورت پیشفرض به صورت تایید نشده یا Unverified می‌باشد که در این شرایط شما در ارسال و دریافت و انتقال پول به کارت به مقدار خاصی  محدود می‌باشید که البته رقم آن هم کم نیست  و برای شروع کار اختلالی ایجاد نمی‌کند. اما برای بلند مدت لازم است که حساب را وریفای کنید چون برخی سایت ها اجازه خرید با حساب وریفای نشده را به کاربران خود نمی‌دهند.

اینکه چگونه یک حساب پی پل وریفای می‌شود دو راه دارد :

۱- اضافه کردن کارت اعتباری  debit یا prepaid

۲- اضافه کردن حساب بانکی

 

در ادامه به نحویه وریفای پی پل توسط کارت بانکی خواهیم پرداخت.

 

نحویه وریفای اکانت پی پل از طریق کارت بانکی : 

اگر شما از دسته کاربرانی هستید که تمایل دارید که ریسک کنید و یادبگیرید ممکن است برای ساخت حساب پی پل نیز به همین روش عمل کنید و در برخی مراحل آن از جمله اضافه کردن کارت بانکی جهت وریفای حساب با مشکل مواجه شوید. برای رفع این کار لازم است که یک کارت اعتباری فیزکی یا مجازی داشته باشید در واقع نوع کارت مهم نمی‌باشد اما لازم است که کارت حداقل ۲ دلار یا یورو موجودی برای انجام یک تراکنش توسط پی پل را داشته باشد که در توضیحات آن تراکنش یک کد ۴ رقمی درج می شود و آن‌را باید در مرحله دیگر وارد کنید.

 

رفع لیمت حساب پی پل

 

لیمت شدن حساب جهت احراز هویت : 

همانند هر سازمان مالی دیگر، پی پل نیز جهت جلوگیری از تغلب و کلاه برداری اطلاعات هویتی فرد افتتاح کننده حساب را بررسی می‌کند  لذا در صورتی که تراکنشی و یا اقدامی که ربات های پی پل را تحریک کند انجام دهید، حساب شما برای ارسال مدارک موقتا مسدود می‌شود و اگر در زمان مشخصی مدارک را ارسال نمایید حساب شما به صورت دائم مسدود خواهند کرد.

در برخی مواقع نیاز دارند که موقعیت مکانی شما را نیز بررسی کنند  و آدرس حساب کاربری شما را verify نمایند بدین منظور از شما می خواهند که قبض اب یا برقی بری آنها به نام خودتان ارسال کنید تا آدرس مکانی شما مشخص شود.

 

رفع لیمت حساب پی پل

 

در صورت لیمت شدن یک حساب شما دسترسی برای انجام موارد زیر را ندارید : 

۱- انتقال پول از پی پل به کارت یا بانک

۲- ارسال پول و یا پرداخت

۳- پرداخت فاکتور

اما می توانید موارد زیر را انجام دهید :
  • دریافت پول از اشخاص دیگر
  • برگشت دادن پولی که دریافت کرده اید.

 

رفع لیمیت حساب پی پل

 

در صورتی که حساب شما لیمت شد  و کار خلاف قوانین پی پل انجام ندادید جای نگرانی نیست، ما می‌توانیم حساب شما را از لیمت خارج کنیم برای این منظور اقدامات زیر از جانب ما انجام می شود.

  1.  بررسی حساب شما و نوع لیمیت شدن آن
  2. تهیه مدارک مورد نیاز جهت رفع لیمیت
  3. تماس تلفنی با پی پل جهت بررسی وضعیت اکانت شما.
  4. اپلود مدارک و اقدام جهت رفع لیمیت.

در صورتی که حساب شما به صورت دائمی مسدود شود پی پل موجودی شما را به مدت ۱۸۰ روز Hold و یا نگهداری می‌کند و پس از ۱۸۰ روز اجازه اتصال کارت و یا بانک به شما می دهد تا موجودی آن را برداشت نمایید.

در صورتی که موجودی شما Hold شده است و ۱۸۰ روز آن گذشته است ما میتوانیم موجودی آنرا برای شما نقد نماییم برای این منظور میتوانید از طریق واحد فروش با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

لیمت دائمی پی پل

 

شما میتوانید در این پست به صورت کامل “مسدود سازی دائمی حساب پی پل” را مطالعه نمایید.

به این مقاله چند ستاره می‌دهید؟
[Total: 0 Average: 0]

  •  
  •  

ارسال نظر